Geokomunitní portál vám přináší Geokomunita

Uzávěrka soutěže Mapa roku se blíží

Do 28. února je možné ještě vyplnit přihlášku do odborné kartografické soutěže Mapa roku 2019. Na doručení produktů budeme čekat do 8. března 2020 a následovat bude hodnocení odbornou porotou.

V letošním ročníku chystáme novinku, kdy nominovaná díla budou vystavena pro veřejnost v Pevnosti poznání v Olomouci (účast škol i široké veřejnosti) a samotné vyhlášení výsledků proběhne v rámci mezinárodního filmového festivalu AFO, kterého se každoročně účastní tisíce diváků (9 430 akreditovaných diváků v loňském roce). V rámci těchto změn máme pro nominované a oceněné připraveny i odměny, mezi kterými nechybí prostor pro propagaci vítězného díla, ceny od České kartografické společnosti a ceny od AFO. Všichni nominovaní také získají automaticky na AFO registraci.

Z přihlášených produktů vybíráme exponáty pro účast na Mezinárodní kartografické výstavě. Pokud jste tedy v loňském roce nějaké kartografické dílo vytvořili, přihlaste se. Počet přihlášených produktů není nijak omezen. Všechny podrobnosti najdete v pravidlách soutěže. Produkty také můžete přivézt na seminář Kartografický den: Kartografie a sport, který se uskuteční v pátek 28. 2. 2020 v Olomouci.

Za organizační tým
RNDr. Alena Vondráková, Ph.D., LL.M.
Katedra geoinformatiky
Přírodovědecká fakulta
Univerzita Palackého v Olomouci
tel.: +420 604 402 502
email: alena.vondrakova@gmail.com

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..