Geokomunitní portál vám přináší Geokomunita

Neváhejte se přihlásit na patnáctý ročník volejbalového turnaje geodetů a kartografů

Volejbalový turnaj geodetů a kartografů 2017, zdroj: maestroclub.czV sobotu 27. května 2017 pořáda MAESTRO CLUB Kolovraty ve spolupráci se studenty oboru Geodézie a kartografie na Fakultě stavební ČVUT v Praze již 15. ročník amatérskeho volejbalového turnaje smíšených družstev geodetů, kartografů, fotogrammetrů, geoinformatiků, pracovníků v DPZ z Čech a Slovenska.

Záštitu nad akcí převzal prof. Ing. Bohuslav Veverka DrSc., profesor kartografie na Fakultě stavební České vysoké učení technické v Praze. Generálním partnerem turnaje je GEFOS, partnery jsou Geodézie Česká Třebová, AZIMUT CZGT ATELIÉR GEODÉZIE, Kartografie PRAHA, Cleerio. Mediální podporu má také portál GeoCommunity.cz.

Momentálně jsou přihlášeny 4 družstva (Jirčany Forever, Plzeňská směs, SŽG Praha, vkgeocb), a proto se neváhejte přihlásit do 20. 5. 2017. V sportovní hale ČVUT Na Julisce bude k dispozici cca. 15 volejbalových míčů k rozcvičení a občerstvení z teplé i studené kuchyně po celou dobu turnaje. Je nutné hrát v halové obuvi se světlou podrážkou.

Petr Souček, prezident sportovního klubu MAESTRO CLUB Kolovraty

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..