Geokomunitní portál vám přináší Geokomunita

T-MAPY Web GIS a technologie 3D objekty na Intergeo 2017

3D objekt

Dne 26. září 2017 prezentovala společnost T-MAPY návštěvníkům mezinárodního veletrhu Intergeo v Berlíně technologii 3D objekty pro aplikaci T-MAPY Web GIS, která umožňuje vytvořit, prohlížet a analyzovat 360° 3D modely reálných objektů.

3D modely reálných objektů

360° 3D modely představují zcela nový typ atributu prvků v GIS. Umožňují interaktivní prohlížení a analyzování celých objektů nebo jejich částí. 3D modely mají vysokou informační a dokumentační hodnotu a to nejlepší je, že jsou přímo integrovány v aplikacích postavených na T-MAPY Web GIS pomocí 3D modulu. 360° 3D modely reálných objektů mohou sloužit uživatelům pro interní potřeby (evidence majetku) nebo pro veřejnost (podpora turismu, vzdělávací účely, atd.).

Technologie 3D objekty a 3D modul pro T-MAPY Web GIS
Technologie 3D objekty a 3D modul pro T-MAPY Web GIS

Jsme první Web GIS na světě, který umožňuje našim uživatelům práci s 360° 3D modely přímo ve Web GIS. 360° 3D modely mohou být využity pro nejrůznější účely včetně dokumentací stavu např. soch a památek. Stejné 360° 3D modely mohou být zároveň použity ve veřejné mapě pro podporu turismu v obci, městě či regionu ke zvýšení příjmů z cestovního ruchu,” řekl Jaroslav Poláček, Product Manager T-MAPY pro technologii 3D objekty.

Socha a její počítačový 3D objekt
Socha a její počítačový 3D objekt

Technologie 3D objekty a 3D modul pro T-MAPY Web GIS jsou k dispozici od 6. září 2017. Pro více informací navštivte produktovou stránku nebo kontaktujte firmu.

T-MAPY na Intergeo

Mnoho návštěvníkům mezinárodního veletrhu Intergeo 2017 v Berlíně řešení 3D objekty pro Web GIS komentovalo slovy, že měli možnost vidět budoucnost GISu. T-MAPY děkují za tak úžasné reakce!

Jaroslav Poláček na Intergeo 2017
Jaroslav Poláček na Intergeo 2017
O firmě T-MAPY

Společnost T-MAPY spol. s r.o. byla založena v roce 1992. Od počátku své existence se orientuje na poskytování služeb v oblasti informačních a geoinformačních technologií. T-MAPY dnes patří mezi lídry v oblasti geoinformačních technologií nejen v České republice a na Slovensku. Dodáváme řešení pro veřejnou správu, dispečerská pracoviště, krizové řízení, územní plánování, armádu i životní prostředí.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..