Geokomunitní portál vám přináší Geokomunita

GIS4U bude základ GIS pro 700 měst a obcí v České republice

Systém GIS4U společnosti T-MAPY se stane základem geografického informačního systému pro více než 700 měst a obcí v České republice.

Nová partnerství

Společnost T-MAPY si dovoluje s radostí oznámit, že se jejími partnery pro oblast dodávky GIS řešení staly společnosti Geo Data, s.r.o., DATA PROCON s.r.o., Geomorava s.r.o. a IterSoft s.r.o.

Řešení GIS4U od společnosti T-MAPY tak bude zásadním způsobem provozováno na všech úrovních veřejné správy České republiky od nejmenších obcí přes městysy, města, statutární města, krajské úřady až po centrální státní správu.

Partnery T-MAPY pro oblast dodávky GIS řešení se staly společnosti Geo Data, s.r.o., DATA PROCON s.r.o., Geomorava s.r.o. a IterSoft s.r.o.
Partnery T-MAPY pro oblast dodávky GIS řešení se staly společnosti Geo Data, s.r.o., DATA PROCON s.r.o., Geomorava s.r.o. a IterSoft s.r.o.

Tento krok by se měl příznivě projevit ve všech oblastech činnosti společnosti, tedy mj. v šíři a kvalitě nabízených produktů. Zároveň díky síti partnerů bude zajištěna maximální podpora zákazníků „přímo na místě“ jak v oblasti podpory softwarových aplikací, tak v oblasti dodávky odpovídajících geodat a dalších navazujících služeb.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..