Geokomunitní portál vám přináší Geokomunita

Povýšení konference GISáček 2017 na mezinárodní úroveň

Na půdě VŠB-TU Ostrava se bude 22. března 2017 konat již 20. ročník studentské soutěžní konference GISáček. Mohou se jí zúčastnit studenti z oblasti geověd ze všech čtyř zemí V4 (Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko) a jednacím jazykem bude pouze angličtina.

Studenti budou prezentovat své bakalářské nebo magisterské projekty před porotou, složenou z odborníků z akademické i soukromé sféry a získají zpětnou vazbu od odborníků. Budou mít příležitost diskutovat o své práci a navázat spojení se zástupci firem. Konference byla podpořena z fondů Visegrádké čtyřky.

Nejlepší účastníci budou také odměněni za svou práci. Současně s GISáčkem se koná sympozium GIS Ostrava 2017. Studenti budou mít možnost zúčastnit se tohoto odborného fóra a rovněž setkat se s předními odborníky z oborů geověd z celého světa. Všechny konferenční příspěvky budou recenzovány a publikovány v elektronickém sborníku.

Žádáme účastníky, aby byli specifičtí při registraci a vytváření abstraktu! Abstrakt by neměl být delší než 500 slov a konferenční příspěvek by měl být napsán na 6 – 10 stran. Účastníci budou informováni o přijetí abstraktů a budou jim poskytnuty pokyny k tvorbě konferenčního příspěvku!

Důležité termíny:

  • abstrakt a registrace do 31. 1. 2017
  • konferenční příspěvek do 5. 3. 2017
  • prezentace do 20. 3. 2017
  • konference GISáček 22. 3. 2017

Těšíme se na vás!
S pozdravem za organizační tým Jan Tesla, gisacek@vsb.cz

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..