Geokomunitní portál vám přináší Geokomunita

GISáček 2014: Pozvánka garanta konference

Logo študentskej konferencie GISáčekKdyž jsem já v roce 1998 poprvé absolvoval studentskou konferenci GISáček, byla to spíše lokální akce. Ceny žádné, ale už tehdy to byla příležitost se sejít s dalšími studenty oboru a myslím, že mezi posluchači byl i zástupce z firmy. Od té doby se GISáček změnil v akci, které se pravidelně zúčastňují studenti různých vysokých škol z Čech i Slovenska.

Každý rok se snažíme zajistit pěkné ceny pro vítěze i všechny účastníky. S tímto nám pomáhají sponzoři a partneři akce, za což jim děkuji.

GISáček je velmi pestrý, tak jako je pestrý obor Geoinformatika. Prezentované studentské práce zasahují do různých oblastí od veřejné správy, přes socioekonomické analýzy až např. ke geologii.

Zoznam víťazov študentskej konferencie GISáček 2013, foto: Michal Kačmařík

Porota to tedy vůbec nemá lehké a proto je kladen důraz zejména na praktický přínos jednotlivých prací. S tím souvisí i složení poroty, která je tvořena výhradně odborníky z praxe.

Přijďte se i vy 16. května 2014 do Ostravy přesvědčit, že se jedná o výjímečné setkání studentů, akademiků a odborníků z praxe.

Jan Růžička, garant konference
foto: Michal Kačmařík

Zdroj: GEOINFORMATIKA.sk

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..