Geokomunitní portál vám přináší Geokomunita

Přihlašování příspěvků na studentskou konferenci GISáček 2020

Ocenění studentské konference GISáček 2020Katedra geoinformatiky na VŠB – TU Ostrava pořádá dne 18.3.2020 již 23. ročník studentské soutěžní konference GISáček, která je doprovodnou akcí sympozia GIS Ostrava 2020. Tato konference je primárně určena pro studenty vysokých škol, kteří mohou prezentovat své bakalářské a magisterské projekty.

Protože termín je poněkud v předstihu před datem odevzdávání závěrečných prací, počítá se i s tím, že projekty nemusí být zcela dotažené do konce. Nebo lze naopak prezentovat práce, které byly obhájené již minulý rok. Tematické zaměření příspěvků musí v sobě zahrnovat zpracování geodat. Mimo příspěvky těchto studentů lze prezentovat i projekty studentů ze středních škol, či doktorandské práce. Tyto však nebudou zahrnuty do soutěžní části, kdy odborná komise vybere nejlepší příspěvky v kategoriích bakalářských a magisterských prací. Výherci budou odměněni nejen věcnými dary, ale mezi výhrami je např. i školení od sponzora dle volby výherce.

Konference je také setkáním se zástupci firem, kde absolventi geoinformatiky nachází své pracovní uplatnění. Chtěli bychom tímto i poděkovat našim sponzorům z řad firem, kteří nás podporují ať už věcnými dary pro výherce soutěže, účastí v odborné komisi soutěže, či mediální podporou. Rádi přivítáme i zástupce dalších firem, kterým můžeme nabídnout propagaci jejich firmy na konferenci a nabídku směrů, které se aktuálně řeší v závěrečných pracích studentů i vlastní setkání s těmito studenty.

Registrace na studentskou konferenci GISáček 2020
Registrace na studentskou konferenci GISáček 2020

Na konferenci je možné se zdarma zaregistrovat. Prezentující studenti a členové odborné komise budou mít také bezplatný přístup na program konference GIS Ostrava 2020 ve středu. Přihlašování příspěvků bude ukončeno 5.3.2020.

Za Katedru geoinformatiky Vás na konferenci srdečně zve Kateřina Růžičková.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..