Geokomunitní portál vám přináší AMAVET klub č. 962

GEFOS se stala vlastníkem TKP Czech Republic

Dne 30. listopadu 2016 došlo ke změně vlastníka společnosti TKP Czech Republic s.r.o. Odkoupením podílů švédských vlastníků T-Kartor Group AB a T-Kartor Geospatial AB přechází vlastnictví společnosti k tomuto dni na společnost GEFOS a.s.

Novým majitelem TKP Czech Republic s.r.o. se tak stává ryze česká společnost poskytující komplexní služby v oboru geografických informačních systémů, geodézie, katastru nemovitostí a 3D technologií na celém území České republiky, a to díky pobočkám v Praze, Českých Budějovicích, Táboře, Ostravě, Zlíně a Jaderné elektrárně Temelín.

V současné době zaměstnává GEFOS a.s. kolem 160 vysoce kvalifikovaných pracovníků a v roce 2015 se díky obratu 252 mil. Kč umístila na 54. pozici prestižního žebříčku TOP 100 ICT společností v České republice.

Během více než dvacetiletého působení na trhu si GEFOS a.s. vybudovala pozici největší a ekonomicky nejsilnější firmy ve svém oboru v České republice a tuto záruku pevného zázemí a ekonomické stability nyní svým prostřednictvím přináší i do TKP Czech Republic s.r.o.

TKP Czech Republic s.r.o. se v obchodních aktivitách nadále zaměří na prodej produktů Hexagon Geospatial, na zajištění kvalitní podpory stávajících uživatelů v České a Slovenské republice, školení a na konzultace v oblasti fotogrammetrie a DPZ, přičemž využije synergie se společností GEFOS a.s.

Kontaktem pro zákazníky je i nadále Dr. Ing. Jarmil Vyčítal (jarmil.vycital@tkpcz.cz, tel. 724 117 607).

Ing. Patrik Starčevský, jednatel TKP Czech Republic s.r.o.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..