Geokomunitní portál vám přináší Geokomunita

GEFOS se stala vlastníkem TKP Czech Republic

Dne 30. listopadu 2016 došlo ke změně vlastníka společnosti TKP Czech Republic s.r.o. Odkoupením podílů švédských vlastníků T-Kartor Group AB a T-Kartor Geospatial AB přechází vlastnictví společnosti k tomuto dni na společnost GEFOS a.s.

Novým majitelem TKP Czech Republic s.r.o. se tak stává ryze česká společnost poskytující komplexní služby v oboru geografických informačních systémů, geodézie, katastru nemovitostí a 3D technologií na celém území České republiky, a to díky pobočkám v Praze, Českých Budějovicích, Táboře, Ostravě, Zlíně a Jaderné elektrárně Temelín.

V současné době zaměstnává GEFOS a.s. kolem 160 vysoce kvalifikovaných pracovníků a v roce 2015 se díky obratu 252 mil. Kč umístila na 54. pozici prestižního žebříčku TOP 100 ICT společností v České republice.

Během více než dvacetiletého působení na trhu si GEFOS a.s. vybudovala pozici největší a ekonomicky nejsilnější firmy ve svém oboru v České republice a tuto záruku pevného zázemí a ekonomické stability nyní svým prostřednictvím přináší i do TKP Czech Republic s.r.o.

TKP Czech Republic s.r.o. se v obchodních aktivitách nadále zaměří na prodej produktů Hexagon Geospatial, na zajištění kvalitní podpory stávajících uživatelů v České a Slovenské republice, školení a na konzultace v oblasti fotogrammetrie a DPZ, přičemž využije synergie se společností GEFOS a.s.

Kontaktem pro zákazníky je i nadále Dr. Ing. Jarmil Vyčítal (jarmil.vycital@tkpcz.cz, tel. 724 117 607).

Ing. Patrik Starčevský, jednatel TKP Czech Republic s.r.o.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..